fbpx

Finansiniai patarimai kiekvienam besikreipiančiam dėl paskolos internetu

Esate tikri, kad paskola internetu yra vienintelis kelias išspręsti jums iškilusius finansinius klausimus? Tačiau nepaisant savo dabartinės nuomonės, jūs niekada neturėjote tokio pobūdžio patirties ir nežinote, kaip galite pasirinkti paskolą bei kaip turėtumėte dėl jos kreiptis į kreditorius? Tokiu atveju jums labai praverstų daugybė finansinių patarimų.

Niekada į paskolas nežvelkite pro pirštus

Net jei jūs ilgą laiką buvote patenkinti savo finansine padėtimi ir jums dar niekada neteko susidurti su labai didelėmis finansinėmis bėdomis, tai tikrai nereiškia, kad į finansinius įsipareigojimus ir jų prisiėmimą jūs galite žvelgti pro pirštus. Kiekvienas finansinis įsipareigojimas, nepaisant to, kokio dydžio jis bebūtų, turi didžiulės įtakos žmogaus finansinei situacijai.

Jei jūs bent kuriam laikui prarasite budrumą ir netinkamai įvertinsite vieną ar kitą finansinę detalę, pamiršdami, kad jūs turite finansinį įsipareigojimą, kurį privalote laiku vykdyti, galite labai greitai susidurti su finansinėmis problemomis, kurios neigiamai paveiktų jūsų situaciją ir taip pat pablogintų jūsų asmeninę kredito istoriją. Kai yra kalbama apie finansinius įsipareigojimus, juokauti tikrai nėra tikslo.

Jei jūs esate atsakingi žmonės, turite suprasti, kad jei nuspręsite kreiptis dėl paskolos, turite būti visiškai tikri, kad jos grąžinimas jums nesukels papildomų sunkumų. Be to, jūs turite būti tikri, kad turite sudarę planą, kurio pagalba galėsite pajudėti iš dabartinio taško ir galėsite be didesnių sunkumų padengti savo visus prisiimtus finansinius įsipareigojimus.Kaip palengvinti paskolos grąžinimą

Užbėgant įvykiams už akių, vertėtų pakalbėti apie tai, kaip būtų galima palengvinti paskolos grąžinimą ir kaip užtikrinti, kad viskas klostytųsi kaip įmanoma sėkmingiau bei sklandžiau. Pirmiausia pagalvokite apie tai, kad kiekvienas finansinis įsipareigojimas paveiks jūsų asmeninį mėnesinį biudžetą. Jei jūs šią akimirką jau turite įvairių įsipareigojimų (nebūtinai kreditoriams), kuriuos privalote kiekvieną mėnesį atitinkamomis dienomis padengti, papildomos paskolos grąžinimas jūsų grynąsias mėnesines pajamas dar labiau sumažins. Dėl šios priežasties vertėtų dar kartelį peržiūrėti savo mėnesinį biudžetą ir pasistengti suprasti, kurios jūsų patiriamos išlaidos yra būtinos, o kurių išlaidų būtų galima nesunkiai atsisakyti.

Jei jums pavyks atsisakyti nebūtinų išlaidų, tuomet galėsite lengvai atrasti papildomų lėšų, kuriomis padengtumėte savo naujus prisiimtus finansinius įsipareigojimus, išvengdami bet kokių papildomų finansinių problemų – juk tuomet jums netektų dar labiau sumažinti savo grynųjų pajamų, kurias iki tol jūs skyrėte savo pragyvenimui.

Taip pat būtų naudinga formuojant savo asmeninį biudžetą pagalvoti ir apie papildomus uždarbio būdus, kurie galėtų padidinti jūsų gaunamas mėnesines pajamas. Tai leistų jums ne tik jaustis kur kas stabiliau ir tvirčiau, tačiau taip pat suteiktų galimybę ir dalį gaunamų lėšų atidėti taupymui bei įvairioms kitoms nenumatytoms išlaidoms. Žinoma, atsižvelgiant į savo gaunamas mėnesines pajamas, jūs turėtumėte pagalvoti ne tik apie taupymą, tačiau ir apie investavimą. Nors jūs galite norėti gyventi tik šia diena, pernelyg nesukant sau galvos dėl rytojaus, tai tikrai nėra teisingas ir finansiškai saugus sprendimas. Jūs taip pat turėtumėte pasirūpinti ir savo ateitimi, pvz., sulaukus senatvės.

Žinoma, norint, kad paskolos grąžinimas būtų lengvesnis, visuomet visa esmė slypi jūsų požiūryje į savo prisiimamus finansinius įsipareigojimus. Jei jūsų požiūris bus tinkamas, tuomet ir jūsų priimami finansiniai sprendimai turėtų būti pakankamai saugūs ir finansiškai sėkmingi.

Kaip išsirinkti paskolą, kuri būtų tinkamiausia

Natūralu, kad rinkoje yra taikomi patys įvairiausi paskolų pasiūlymai. Vienos paskolos internetu yra priskiriamos greitiesiems kreditams, kitos paskolos yra vartojamosios – skirtos žmonių pragyvenimo išlaidoms padengti, kelionėms ar kt. Taip pat nereikėtų pamiršti ir būsto paskolų, paskolų automobiliui, verslo paskolų ir kitų rūšių finansinių įsipareigojimų. Todėl svarstant apie kreipimąsi dėl paskolos internetu, reikėtų nustatyti pagrindinę paskolos rūšį, kuri jūsų konkrečiu atveju galėtų tikti geriausiai.

Atsižvelgiant į konkrečią paskolos rūšį, turėtumėte pasistengti surasti paskolą, kuriai taikomos sąlygos yra pačios palankiausios. Žinoma, jei jums yra reikalingas greitasis kreditas ir jūs matote, kad jam taikomos palūkanos yra kur kas didesnės nei automobilio paskolai ar būsto paskolai, tikrai neturėtumėte stebėtis ar juolab – piktintis. Visa tai yra visiškai normalu ir teisinga. Greitieji kreditai yra kur kas mažesnės piniginės vertės ir jie yra suteikiami labai trumpam terminui, todėl ir jiems taikoma metinė palūkanų norma įprastai yra daug didesnė. Tuo tarpu būsto paskola ar automobilio paskola yra didesnės vertės ir yra suteikiama ilgesniam terminui, todėl tokios rūšies paskoloms taikomos palūkanos būna žemesnės. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte paskolų sąlygas vertinti atsižvelgiant į konkrečiai paskolų rūšiai būdingus veiksnius.

Be abejo, bazinis patarimas būtų labai paprastas – ieškokite paskolos internetu, kuriai yra taikomos pačios žemiausios palūkanos ir pats optimaliausias paskolos grąžinimo terminas. Tai užtikrintų, kad jūsų pasirinkta paskola yra palanki ir optimali. Nors žinoma, taip pat turėtumėte įvertinti ir visas kitas papildomas sąlygas, kurios bus numatytos ir įtvirtintos paskolos sutartyje, kurią jūs sudarysite su savo pasirinktais kreditoriais.Paskolų palyginimas internetu

Kai rinksitės paskolą, kuri galėtų jums pagelbėti jūsų dabartinėje situacijoje, turėtumėte nepamiršti pasinaudoti ir paskolų palyginimo platformomis internete, kadangi tai jums padėtų kur kas lengviau surasti tinkamiausią paskolos pasiūlymą, kartu sutaupant ir daugybę papildomo laiko. Žinoma, jūs visuomet galite tiesiogiai apsilankyti visuose kreditorių internetiniuose tinklalapiuose, vertinant juose pateikiamą informaciją, tačiau tokiu atveju jums neišvengiamai tektų patirti labai dideles laiko sąnaudas ir susidurti su nemenkais sunkumais – juk kreditorių šiandien mūsų šalyje yra gerokai daugiau nei anuomet ir vos ant kelių rankos pirštų jų tikrai nebus jokios galimybės suskaičiuoti.

Bet kuriuo atveju, jei jūs norite, kad viskas būtų paprasčiau, pasinaudoję jau minėtais paskolų palyginimo internetiniais portalais, jūs galėsite be didelio vargo surasti kreditorius ar tarpusavio skolinimo platformas, kurios taiko visus jūsų lūkesčius atitinkančius paskolų pasiūlymus. Įprastai tokiuose portaluose ties kiekvienu pateiktu kreditoriumi būna nurodoma ir bazinė jų teikiamų paskolų informacija, pvz., metinė palūkanų norma, paskolos grąžinimo terminai bei kitos papildomos sąlygos, kurias vertinant galima suprasti, kurie kreditoriai galėtų būti patys tinkamiausi.

Tačiau vėlgi, nepamirškite, kad kiekvieno žmogaus finansinė situacija yra skirtinga. Todėl jei jūs norite padidinti savo tikimybę gauti paskolą internetu, paskolos paraišką galite užpildyti ir pateikti daugiau nei vienų kreditorių tinklalapyje. Tai leistų jums sulaukti ne vieno paskolos pasiūlymo, galiausiai pasirenkant būtent tą, kuris geriausiai atitinka visus jūsų lūkesčius.

Mokumo vertinimo procesas ir kiti svarbūs veiksniai

Nepamirškite, kad kiekvienas kreditorius ir kiekviena tarpusavio skolinimo platforma, į kurią jūs nuspręsite kreiptis, vertins jūsų mokumą, t.y. finansinę situaciją, o tai reiškia, kad jūs negalėsite gauti paskolos, jei neatitiksite kreditorių keliamų reikalavimų. Todėl apie visą tai verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

Visų pirma turite suprasti, kad jūsų gaunamos mėnesinės pajamos yra pats svarbiausias veiksnys, kurio niekuomet nepamiršta įvertinti nei vienas kreditorius. Jei jos bus pernelyg mažos, jūs negalėsite gauti paskolos. Be to, jei jos nebus oficialios, tai taip pat akimirksniu užkirs jums kelią sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo. Todėl akivaizdu, kad jūs turite gauti oficialias pajamas, kurios taip pat būtų ir nuolatinės. Žinoma, nereikia pamiršti ir skirtumo tarp oficialių pajamų, gaunamų dirbant pagal darbo sutartį, ir pajamų, gaunamų dirbant individualiai. Į tai taipogi atsižvelgiama vertinant jūsų mokumą.

Be abejo, norint gauti paskolą, visuomet galite būti tikri, kad kreditoriai atsižvelgs į jūsų dabartinius turimus finansinius įsipareigojimus. Kuo jie yra didesni, tuo sudėtingiau tampa gauti paskolą. Jei jūs galvojate apie kreipimąsi į kreditorius be bendraskolio, jums bus taikoma 20 proc. finansinių įsipareigojimų ribu (jei su bendraskoliu – 40 proc.). Tai reiškia, kad jūsų finansinių įsipareigojimų mėnesinė suma negali viršyti nurodyto procento (vertinant jūsų gaunamas mėnesinės pajamas). Pavyzdžiui, jei jūs į kreditorius kreipiatės vieni ir jūsų mėnesinės pajamos yra 1000 EUR, jūsų finansiniai įsipareigojimai negalėtų sudaryti daugiau nei 200 EUR per mėn. Tačiau tai yra labai abstraktūs skaičiai, kurie gali kisti atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Tai reiškia, kad pastarasis skaičius galėtų būti ir mažesnis (pvz., jei jūs neturite nuosavo būsto ir būstą nuomojatės ar kt.).

Bet kuriuo atveju, kreditoriams visuomet yra labai svarbi ir žmogaus asmeninė kredito istorija. Jei ji yra teigiama, tuomet jis turi kur kas didesnes galimybes sulaukti teigiamo kreditorių vertinimo. Tačiau jei žmogaus asmeninėje kredito istorijoje yra neigiamų duomenų apie jo iki tol turėtus ar vis dar turimus finansinius įsipareigojimus (pvz., pradelstas paskolos grąžinimo įmokas ar kt.), jo galimybės gauti paskolą internetu tampa mažesnės.

Tuo tarpu, jei žmogus nėra vienas (nepaisant to ar jis nusprendžia į kreditorius kreiptis be bendraskolio), kreditoriai visuomet įvertina ir jo šeimyninę padėtį. Jei jūs gyvenate santuokoje ir turite nepilnamečių vaikų, kreditoriams tai taip pat taps labai svarbia informacija, į kurią atsižvelgdami jie vertins ir jūsų finansines galimybes.

Galiausiai nepamirškite, kad kreditoriai atsižvelgs ir į jūsų dabartinį turimą darbo stažą, šiuo atveju vertindami ne visą jūsų turimą darbo stažą, o būtent tą, kurį turite dabartinėje darbovietėje. Jei jis bus trumpesnis nei keturi mėnesiai, galimybės gauti paskolą nebus iki tol, kol jūsų stažas taps bent keturi mėnesiai. Žinoma, tam tikrą vaidmenį vaidina ir pats darbas, kurį jūs dirbsite, todėl tampa akivaizdu, kad paskolos gavimo procesas šiandien yra visiškai kitoks nei anuomet, kai paskolos internetu būdavo suteikiamos bene kiekvienam vartotojui.Ar greitai įvertinamas vartotojo mokumas ir priimamas sprendimas

Kaip matote, kreditoriai visuomet atsižvelgia į daugybę svarbių duomenų. Be to, kiekvieno žmogaus finansinė situacija būna labai skirtinga. Jei jūs dirbate pagal darbo sutartį ir visi duomenys apie jūsų gaunamas oficialias mėnesines pajamas yra lengvai matomi kreditoriams, tuomet jūsų mokumo vertinimas ilgai neužtruks ir jūs galėsite vos per keletą valandų sulaukti kreditorių atsakymo.

Tačiau jei jūs dirbate individualiai (pvz., pagal individualios veiklos pažymą), tuomet jūsų mokumo vertinimo procesas gali būti šiek tiek ilgesnis, o sprendimo priėmimas nebe toks paprastas ir greitas. Kita vertus, jei jūs labai operatyviai kreditoriams pateiksite visus jų prašomus duomenys, kurie patvirtintų jūsų gaunamas pajamas, tolimesnis procesas neturėtų būti labai ilgas ir sudėtingas, todėl kreditorių atsakymas taip pat turėtų jus pasiekti kur kas greičiau.

DMCA.com Protection Status