fbpx

Paskolų valdymas, biudžeto sudarymas ir išlaidų kontrolė

Ar šią vasarą per daug išsileidote? Jūs ne vienas. Vartotojų kredito ataskaitų agentūros Experian atliktas 2015 m. Tyrimas parodė, kad atostogaujant 68 proc. žmonių atostogoms išleidžia daugiau pinigų negu buvo numatę.

Be to, 40% apklausoje dalyvavusių žmonių teigė, kad jie atostogų metu jie naudojo kreditinės kortelės balansą, o 46% apklaustų žmonių teigė, kad naudojosi savo kreditine kortele, kad galėtų finansuoti visas savo atostogas.

Net jei jūs niekur nekeliavote šią vasarą, vien išlaidos linksmybėms, apsipirkimams, maistui mūsų biudžetą gali “nuskausminti” itim smarkiai.

Įvertinkite patirtas išlaidas

Dabar, kai vasara ką tik baigėsi, puikus laikas vėl sugrąžinti finansus į savo rankas.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra peržvelgti finansinę padėtį ir susidoroti su bet kokiomis skolomis (jei tokių yra) kaip įmanoma greičiau.

Peržiūrėkite savo banko ataskaitas internete, kad užtikrintumėte, jog matote visus savo naujausius sandorius ir galutinį balansą. Ar tikrai visas operacijas atsimenate? Kiek pinigų jūs iš tikrųjų išleidote? Kiek per mėnesį išleidžiate reguliariu rėžimu? Galbūt kažkam likote skolingi?

Nustatytikite išlaidas

Tada laikas susiformuoti savo biudžetą, pirmiausia sudarant savo mėnesinių išlaidų sąrašą. Į sąrašą turi įeiti tokie dalykai kaip komunalinių paslaugų, nuomos arba paskolos įmokos, transporto priemonių draudimas, maistas ir kt.

Remiantis jūsų suformuotu biudžetu ir išlaidomis, atsakykite sau kiek pinigų galite skirti esamiems įsipareigojimams likviduoti? Kiek laiko užtruksite kol viskas bus sumokėta?

Jei sąraše matysite išlaidas kurias galite sumažinti arba visai pašalinti – pasitelkite truputį kūrybiškumo, pasitelkite keletą nedidelių jūsų gyvenimo būdo ir išlaidų koregavimų ir jūs galėsite grąžinti savo skolas ir dar mėgautis gyvenimu!

Išlaidų mažinimas

Biudžeto sudarymas ir kokybiškas paskolų valdymas yra esminis finansinio tobulėjimo faktorius.

Nustatykite, kaip jūs galite sumažinti išlaidas. Pavyzdžiui, ar galite jūs/su partneriu abu pradėti valgyti pietus namie, o ne pirkti ir mokėti už tai pinigus kasdien verslo dienos peitums? Ar svarstėte naudotis viešuoju transportu, o ne automobiliu? Bent jau kelias dienas per savaitę?

Nustačius būdus, kaip sumažinti arba pašalinti išlaidas, turėtumėte pamatyti, kiek pinigų galite sutaupyti. Jei sutaupytus pinigus prioritetine tvarka paskirsite skoloms grąžinti, kiek laiko jums prireiks, kad nebeturėtumėte jų? Skaičiuokite, visada skaičuokite.

Paskolų valdymas

Jei sudarius biudžetą matyti, kad jūsų skolos slėgs jūsų pečius dar daugiau nei kelis mėnesius, dabar gali būti tinkamas laikas apsvarstyti papildomą pajamų šaltinį.

Galbūt turite laisvą kambarį, kurį galite išnuomoti per pavyzdžiui Airbnb nuomos plaformą? Ar porą mėnesių galite pasiimti ne visą darbo dieną? Gal jūsų darbovietė gali leisti jums kurį laiką pasidarbuoti su viršvalandžiais? Pagalvokite apie tai, kaip galite uždirbti papildomų pinigų skoloms padengti.

O kol kas

Jei vis gi vasaros išlaidos paliko jus prastoje situacijoje ir jums reikia nedelsiant gauti lėšų, tada TopKreditas trumpalaikė paskola gali suteikti labai reikalingą pagalbą. Gaukite individualią, jums skirtą paskolą internetu užpildydami paraišką mūsų svetainėje www.TopKreditas.eu. Užtruksite 10 minučių, o patvirtinus paraišką pinigus tiesiogiai į savo sąskaitą gausite laikotarpyje nuo 30min iki 3 darbo dienų priklausomai kurioje bendrovėje norėsite pasiskolinti.

Parengta pagal ferratum.com.au rekomendacijas

DMCA.com Protection Status