fbpx

Paskolos internetu – 3 Patarimai Galintys Sutaupyti Jūsų Pinigus

Jei nutiko taip, jog skolintis internetu prireikė ne kam kitam, o jums patiems – kviečiame prieš skolinantis susipažinti su 3 patarimais, kurie gali padėti sutaupyti jūsų pinigus arba pagelbėti šiame procese. Beje, TopKreditas visada pirmiausiai siūlo plėsti žinias ir domėtis kaip užsidirbti pinigų internetu, negu kad skolintis. Bet juk visko nutinka! Taigi, apie paskolas internetu paprastai ir aiškiai

PATARIMAI:

#1 Atsakingai apgalvokite ar pinigų jums reikia čia ir dabar, ar galite palaukti 2-3 darbo dienas. Teisingas pasirinkimas gali jums sutaupyti krūvą pinigų. Štai kodėl:

Viskas gana paprasta. Tą pačią dieną išduodamos paskolos ne be reikalo vadinamos greitaisiais kreditais, mat tokią paskolą galite gauti žaibiškai, t.y. per 15-30 minučių po savo banko sąskaitos patvirtinimo.

Būtina žinoti, kad tokios greitos paskolos turi ir savo kainą – paprastai tokių paskolų palūkanos būna 50-75 procentai (2 kartus brangiau negu paskolos iš žmonių), todėl apgalvokite ar tikrai verta skolintis čia ir dabar. Koks sprendimas bebūtų – atsakingas esate jūs, tad jei mėnesinė įmoka jums nesunkiai įkandama – tada nieko blogo tame nėra.

O jei galite palaukti dvi/tris darbo dienas – viskas keičiasi iš esmės. Tiek laiko trunka gauti paskolą tarpusavio skolinimosi platformose, tačiau ilgesnis išdavimo laikas tuo pačiu suteikia puikią galimybę daugiau negu dvigubai sutaupyti palūkanų dydį, t.y. jūsų paskolos palūkanos vidutiniškai bus ~19% (tai yra vidurkis su kuriuo realiai susiduriu asmeniškai investuodamas į vieną tarpusavio skolinimo platformų). Tai reiškia, jog pasiskolinti iš žmonių yra 2-3 kartus PIGIAU.

Apie procesą: po paraiškos ir banko sąskaitos patvirtinimo sulauksite skambučio, patvirtinus jūsų kontaktinius duomenis sužinosite kokias paskolos sąlygas gali pasiūlyti platforma konkrečiai jūsų atveju. Jei sąlygos jus tenkins – per 2 darbo dienas kurjeris atvažiuos pas jus į namus ir paprašys parašo ant suderintos kredito gavimo sutarties. Kitą dieną gausite paskolos pavedimą į jūsų banko sąskaitą. Verta pridurti, kad kai kurios bendrovės dėl atnaujinto Pinigų plovimo ir Teroristų rėmimo įstatymo pakeitimų jau vykdo sugriežtintus asmens patikrinimo procesus, kaip kad: trumpas jūsų veido video, asmenukė, paso nuotraukos įkėlimas į sistemą, gyvenamosios vietos adreso patikrinimas (būsite paprašytas įkelti jums išrašytą sąskaitą už komunalinius, mobilųjį ryšį ar panašų dokumentą kuris turi būti adresuotas jums ir turi būti matomas jūsų gyvenamosuos vietos adresas).

Visi išvardinti asmens patikrinimo procesai paprastai yra taikomi tik tada, kai bendrovė, patikrinusi jūsų kreditingumą, nutaria jums išduoti paskolą, tad be reikalo apsikrauti “papildomais judesiais” iš pradžių neprireiks.

#2 Skaitykite sąlygas, nes niekas kitas to už jus nepadarys

Iš kur kyla pyktis ant greitųjų kreditų ir kodėl jie buvo griežtai sureguliuoti Lietuvos banko prieš kiek daugiau nei 2 metus? Atsakymas: besiskolinantys asmenys neskaitė sąlygų. Jie paprasčiausiai neinvestavo laiko į susipažinimą su finansine sutartimi, nes pats faktas kad jie tuojaus gaus pinigų juos “akino”. Deja. Skaityti sutartis reikia. Itin atkreipkite dėmesį į skyrelį “Atsakomybės”. Dažniausiai jame yra surašomos visos baudos ir kitos drausminės priemonės už laiku nevykdomas sutarties sąlygas ir įsipareigojimus.

Reziumuojant antrąjį patarimą, pradžioje sveikiausia būtų tiesiog pasižiūrėti kokią sumą gaunate ir kokią iš viso sumą reikės gražinti pabaigoje. Mažas, tačiau labai efektingas dalykas. Šiuo metu Leituvos įstatymai riboją paskolos palūkanos lubas iki max 75%, o juk buvo laikai, kai žmonės skolinosi su 130%-150% palūkanomis. Šiuo metu rinkoje vidutinės paskolos palūkanos svyruoja nuo 10 iki 35%, tačiau jos gali ir skirtis priklausomai nuo kiekvienos paraiškos teikėjo kreditingumo reitingo, paskolos sumos bei termino.

#3 Nepulkite skolintis iš pirmos papuolusios bendrovės. PALYGINKITE

Niekas kitas o tik jūs patys galite išsirinkit kredito bendrovę kuri galimai patenkins jūsų poreikius. Aš puikiai suprantu, jog atsiminti visas radijuje, portaluose ar televizijoje reklamuotas bendroves yra itin sudėtinga, tačiau būtent dėl tokios priežasties esame mes – svetainė, kurioje lengvai ir paprastai galite palyginti daugiau nei 10 kredito davėjų bendrovių ir išsirinkti geriausią paskolos internetu pasiūlymą. Taip galite gauti paskolą neiškėlę kojos iš namų. Beje, mes jau senokai nebesiorientuojame greitųjų kreditų rinkoje, nes daugiau nei pusė mūsų siūlomų paskolų bendrovių gali jums pasiūlyti itin patrauklias vartojamosios paskolos sąlygas. Laikai keičiasi, keičiamės ir mes.

Kad viskas būtų aišku ir be jokių paslėptų mokesčių mes investavome itin daug pastangų ir laiko, kad prie kiekvieno paskolų pavyzdžio pateiktumėme realias, būtent tos kredito bendrovės taikomas salygas, nurodėme tikslius įmonių taikomus mokesčius ir paskaičiavome pavyzdinius skolinimosi scenarijus. Tikimės, jog tai suteiks jums papildomos vertės ir naudingos informacijos.

Džiaugiames, jog jau daugiau nei 5000 mūsų vartotojų rinkosi bendrovę per mus ir tikime, jog tai suteiks jums papildomos vertės ir naudingos informacijos.

TopKreditas.eu – Paskolos kaip ant delno.

DMCA.com Protection Status