fbpx

Paskolos internetu nebūtinai reiškia aukštas palūkanas

Nuolatos augant asmenų ieškančių pasiskolinti pigiau nei greitasis kreditas skaičius rinkos kreditoriai tendencingai reaguoja ir atsižvelgia į besikeičiančią paklausą. Ir tai yra gerai.

Pavyzdžiui dauguma iš mūsų žino, jog pagrindiniai greitųjų kreditų pliusai yra greitis, kai paskolą po paraiškos patvitinimo gali gauti per 30 minučių bei galimybė pasiskolinti trumpesnian nei 12 mėnesių terminui, tačiau tokią paslaugą dažniausiai lydi aukštos paskolos internetu palūkanos, kaip sakoma:”Greitai ir pigiai nebūna”. Bet ar tikrai?

Pavyzdžiui, tokios kompanijos kaip Mokilizingas, Finbee ir kitos panašios bendrovės užsiėmė labai patogią rinkos dalį – t.y. skolina sumas iki 10 000 eurų žmonėms, kurie gali palaukti 1-3 darbo dienas kol bus patikrintas pareiškėjų mokumas ir kurjeris atveš sutartį pasirašyti gyvo susitikimo metu. Nepaisant to, kad paskolą gaunate pora dienų vėliau – galite džiaugtis kur kas mažesnėmis paskolos palūkanomis.

Vartojimos paskolų palūkanos Lietuvoje veikiančiuose komerciniuose bankuose yra ne ką mažesnės, užtat galimybės gauti pinigus neišėjus iš namų – nėra. Vienintelis SEB bankas šiuo metu diegia galimybės pateikus paraišką internetu išduoti paskolą tą pačią dieną, tačiau būtina atitikti išskirtinius mokumo reikalavimus bei turėti sąskaitą banke.

Kaip bebūtų rinkos elgseną diktuoja ne kreditų davėjai, o vartotojai. Panašu, kad paskolos internetu yra neišvengiama realybė visiems kreditų davėjams įskaitant abosliučiai visus rinkoje veikiančius komercinius bankus.

Tokia rinkos mutacija tik paskatins kreditorius tobulinti savo siūlomas paslaugas bei pasiūlyti klientas vis geresnes paskolos sąlygas, koreguoti paskolų terminus, išduodamas sumas ir papildomas salygas, nes natūralu, jog vystant vartotojų ekonominį išprusimą privaloma pasiūlyti atitinkamas sąlygas, kitu atveju žmonės nustos skolintis arba ras kitų išeičių arba visus klientui “susižers” kažkuris rinkos dalyvis pasiūlęs geriausias paskolos internetu sąlygas neperžengiant Lietuvos Banko kreditų įstatymo normų.

Primename, kad skolintis reikia atsakingai, tačiau visi esame turėję įveirių finansinių nesklandumų kai pinigų reikia greitai arba nesinori kreipti į artimus ar važiuoti į Banką. Tokiu atveju vienas iš sprendimų yra pasiskolinti internetu prieš tai atsakingai palyginus kuo daugiau kreditų davėjų sąlygų.

DMCA.com Protection Status