fbpx

Paskolos su bloga kredito istorija – kur pasiskolinti?

Lengva kritikuoti asmenį su bloga kredito istorija, tačiau svarbu nepamiršti, kad pas visus gyvenimo keliai skiriasi. Visi galime sutikti, kad kai kurie žmonės gauna “geresnes kortas” gyvenimui, o kiti tiesiog turi to siekti patys. Kad ir kokia būtų jūsų situacija, atminkite, kad bloga kredito istorija gali būti pagerinta, nesvarbu, kokia jis yra šiuo metu.

Jei skaitote šį straipsnį, tai greičiausiai reiškia, kad svarstote kur gauti paskolą, tačiau yra tikimybė, kad jūsų paraiška bus atmesta iš didžiosios dalies paskolų bendrovių. Nieko gėdingo čia tikrai nėra, tačiau svarbu suprasti, kad geriausia ką galite padaryti yra pakeisti savo strategiją.

Nors ir brangesnė, tačiau išeitis

Pirmas dalykas, kurį turite pripažinti kreipiantis su bloga kredito istorija – tikimybė, kad jums bus išduoda paskola yra itin maža, bet kaip ir minėjome, su tuo nėra nieko bloga. Yra daug kitų kredito bendrovių, norinčių ir galinčių prisiimti didesnę riziką iš asmenų, kurių kredito istorija nėra pati geriausia. To pasekoje, jums bus pasiūlytos kiek didesnės palūkanos (vidutiniškai 35-75% MPN), tačiau tai padės jums įveikti grynųjų pinigų poreikį.

Gavus paskolą – jūsų kelionė link geresnio kredito reitingo bus pradėta, to negalima pamiršti, turite visada sau priminti, kad jūsų tikslas yra pagerinti kredito istorijos rezultatą. Panaudojus tokį sąlyginai brangų skolinimosi mechanizmą, jums yra būtina pagalvoti apie savo ateitį ir apie tai, kaip tai paveiks jūsų gyvenimą jei paskolos gražinti neišgalėsite.

Jei jums pavyks laiku grąžinti šią paskolą nepraledžiant nė vienos įmokos, pamatysite, kaip pagerės jūsų balas. Tai užduotis, kurios įgyvendinimas užtruks šiek tiek laiko, tačiau turėdami reikiamą kantrybės ir atsakingumo lygį – su ja tikrai susidorosite.

Žemiau esančiame sąraše pateikiame geriausias paskolų bendroves asmenims turintiems blogą kredito istoriją. Atminkite, kad gali būti ir kitų variantų su mažesnėmis palūkanų normomis, tačiau mes svarstome tik tas bendroves, kurios sau leidžia prisiimti didesnes rizikas.

TOP 3 paskolų bendrovės, turintiems blogą kredito istoriją:

Paskolos nuo 100€ iki 5 000€

MPN: nuo 23% iki 71%

TERMINAS: 3 – 36 mėn.

BVKKMN: nuo 27% iki 103%

IŠMOKAMA: 30 min.

Credit24 paskolos pavyzdys: Skolinantis 1000 € ir sutartį sudarant 12 mėnesių, kas mėnesį mokama 94,77 €, sutarties mokestis (mėn.) – 0 €, metinė palūkanų norma – 23,88 %, BVKKMN – 27,09 %, bendra sumokama suma – 1 137,17 €.


Paskolos nuo 100€ iki 5 000€

MPN: nuo 38% iki 75%

TERMINAS: 2 – 60 mėn.

BVKKMN: nuo 37% iki 131%

IŠMOKAMA: 30 min.

Smspinigai paskolos pavyzdys: Skolinantis 1000€ 12 mėn. su metine palūkanų norma 33,06%, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950€, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1186,62€, mėnesio įmoka – 99€, BVKKMN 54,12%, sutarties sudarymo mokestis – 50€, mėnesinis administravimo mokestis – 0€.


Paskolos nuo 100€ iki 4 000€

MPN: nuo 30% iki 74%

TERMINAS: 2 – 36 mėn.

BVKKMN: nuo 54% iki 132%

IŠMOKAMA: 1 darbo diena.

Eurokredito paskolos pavyzdys: Skolinantis 300 EUR sutartį sudarant 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma – 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos – 131.28 EUR, BVKKMN – 105.05%.


Apibendrinant:

Blogiausia, ką asmuo gali padaryti, tai tiesiog nustoti tikėti, jog negali susigrąžinti savo gero kreditingumo reitingo. Tai nėra lengva užduotis, tačiau įdėjus daug pastangų ir laiko – ji tikrai tampa įveikiama.

Gyvenime yra daugybė situacijų, kurios bet kurį iš mūsų gali priversti bet kokia kaina ieškoti lėšų neplanuotiems gyvenimo atvejams. Net turėdami blogą kredito istoriją, tačiau atidžiai išanalizavę paskolų rinką – galite bandyti gauti reikiamą paskolą.

Galbūt paskolos metinės palųkanos ir bus didesnės, tačiau bent jau galėsite įveikti savo susiklosčiusią situaciją, kad ir kokia ji būtų.

Atminkite, visada galima pagerinti savo kredito istoriją, tačiau čia jau reikalingas Vėžlio požiūris – “Skubėl lėtai”. Atsakingai ir atkakliai planuodamas savo išlaidas ir nevėluodamas grąžinti įmokų susikursite respektabilią ir geresnę kredito istoriją. Sėkmės!

DMCA.com Protection Status